• List do 6-latka

• Witaj 6- latku!

Cieszymy  się, że jesteś już duży/duża i po wakacjach będziesz chodził/chodziła do naszej szkoły. W sali będą czekały na Ciebie zabawki, gry, układanki, oraz nowi koledzy i koleżanki. Będziesz miał swoją szafkę, oraz swoje miejsce przy stoliku. Poznasz wiele zabaw, piosenek i wierszyków. Zdobędziesz nowe wiadomości, na temat otaczającego świata. Pomogą Tobie w tym karty pracy z pakietu „ Planeta dzieci” wydawnictwa WSiP.

Książki zostaną zamówione przez wychowawczynie i będą na Ciebie czekały w klasie. Poproś rodziców, aby kupili Tobie także: plecak, śniadaniówkę, w której będziesz przynosił śniadanie, na wykonane rysunki będzie potrzebna  papierowa teczka najlepiej na gumkę (pamiętaj, aby ją  również podpisać), obuwie zmienne (tenisówki z jasną podeszwą) z workiem, worek i strój do ćwiczeń - ciemne, krótkie spodenki oraz białą koszulkę. Strój do ćwiczeń będzie  potrzebny, kiedy będziemy mieć zajęcia gimnastyczne. Poproś mamę, aby worek, oraz strój do ćwiczeń podpisała Twoim imieniem i nazwiskiem.  Mamy nadzieję, że zakupów dokonasz w wakacje, wówczas będziesz  mógł/mogła już drugiego dnia szkoły z nich korzystać. Nie martw się o przybory plastyczne na cały rok szkolny, ponieważ kwota przeznaczona na zakup tych przyborów zostanie ustalona i zebrana przez wychowawczynie na spotkaniu we wrześniu. Pamiętaj! Spotkamy się w szkole po to, żeby się bawić, znaleźć odpowiedzi na pytania, które będziesz zadawał/zadawała, a my otoczymy Ciebie opieką i  pomożemy  w trudnej sytuacji.

Życzymy Tobie udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia w szkole!

Wychowawczynie