• KOMUNIKATY DYREKTORA SZKOŁY

• .

• AKTUALNOŚCI

• REGULAMIN KONKURSU "Ptaki Wyspy Wolin" dostępny jest po kliknięciu w plakat lub pod linkiem --->> REGULAMIN Konkursu_Ptaki_Wyspy_Wolin_2024.pdf

Kolejne wieści z Kipsing w Kenii!

Wolontariusze rozpoczęli remont budynków szkolnych w Kipsing. Dużym utrudnieniem są wysokie temperatury, dochodzące nawet do 40 stopni Celsjusza. Odnawiane są wnętrza dormitoriów (internatów) dla chłopców i dziewcząt uczących się w miejscowej szkole.

Zapraszam do obejrzenia krótkiej relacji z Kenii.

Ortograficzne zmagania

Dnia 20 marca 2024 roku podczas trzeciej godziny lekcyjnej odbyło się Ogólnoszkolne Dyktando. Uczniowie zostali podzieleni na dwie kategorie, w pierwszej z nich uczestniczyli uczniowie klas 4-6, a w drugiej uczniowie klas 7-8.
        Musieli  oni zmierzyć się z takimi zdaniami jak:
        ,,Gdzież są ci wrażliwcy wzruszający się brzęczącą pszczółką […]”, czy ,,Najpierw kupiliśmy chleb żytni, pszenne bułki i chałkę”.

W kategorii klas młodszych najlepsza piątka ukształtowała się w następujący sposób:
        na miejscu pierwszym  ex aequo Pola Tomków z klasy 6C i Tymon Kleszczyński z klasy 6A,
        na miejscu trzecim Julia Klęk z klasy 5B. Miejsce czwarte zdobyła Zuzanna Wierzbicka z klasy 5A,  zaś piąte- Igor Kubisiak z kl. 6B.

Wśród uczniów klas starszych w najlepszej piątce znaleźli się odpowiednio:
        - Anna Kluczek z klasy 8B
        - Filip Krzewiak z klasy 8A
        - Oliwier Drozd z klasy 7B
        - Estera Wieszołek z klasy 7A
        - Michał Kierzynkowski z klasy 8B

Zwycięzcom gratulujemy i czekamy na kolejną edycję konkursu.

Filip Krzewiak z klasy 8A

• WYDARZENIA Z ŻYCIA SZKOŁY

• Projekty i konkursy

• Szkoła pomaga

• Kliknij w banner i poznaj akcje charytatywne, które organizuje lub w których uczestniczy Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie.

• Wpłaty na Radę Rodziców

• Wpłata na konto Rady Rodziców w roku szkolnym 2023/2024 wysokości 50 zł/rok

21 939300000000177520000010

W tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę, do której uczęszcza.

• Jadłospis

• Szkolny zegar